Tuż przed Bożym Narodzeniem, Matt zdecydował, że powinniśmy wyrwać Gray'owi podłogę i zbudować mu łóżko. Jeden tydzień do wielkiego dnia.

Co do czego?

Ale ja zszedłem z drogi i pozwoliłem mu pokochać swojego chłopca, a on zbudował łóżko i zmienił podłogę w czasie wystarczającym do spoliczkowania wielkiej czerwonej kokardy w drzwiach sypialni Gray'a. Czekałam, aż skończę pokój, by go sfotografować (i całkowicie wykończyć łóżko), ale przysięgacie, że nie macie nic przeciwko temu, by przechodzić między zdjęciami, więc zaczynamy...

Jak ci się to podoba do realistycznej pościeli? 7-latki i wykonane łóżka nie zawsze się mieszają.

Możemy napisać dokładny tutorial, jak przypuszczam, ale Matt w zasadzie zmienił wymiary i wykorzystał te plany. Mieliśmy już materac królowej, więc nie było żadnego powodu, aby go wyrywać, a budowa łóżka w forcie królowej prawdopodobnie będzie trwać w szarościach znacznie dłużej niż w przypadku bliźniaków. (P.S. Nasze łóżko jest po prostu nieśmiałe, ma 8 stóp wysokości w centralnym punkcie i jest wystarczająco szerokie, aby pomieścić materac królowej).

Po tym jak Matt zbudował te kawałki, lekko poplamiłam je Rustoleum's Weathered Grey. Kroki nie są jeszcze skończone, ale planuję użyć mlecznej farby do tych... prawdopodobnie dodając jakieś liczby lub coś, co wzbudzi jakieś zainteresowanie. Bez całego wystroju, pokój może czuć się trochę nijaki. Uwielbiam jednak te poroże, ofiarowane przez mojego brata.

Ale wykończenie tego pokoju, po prostu ciągle się wkłada na tylny palnik, więc po prostu wszedłem tamtego dnia i pstryknąłem zdjęcia mojego malucha podczas czytania.

Łóżko chłopca. Wyściełane koce, superbohaterzy, i jakaś forma ptysiu serowego.

Kochamy to łóżko, a co ważniejsze, Gray też. Bonus? Jego budowa kosztowała około 250 dolarów, więc kiedy się zestarzeje, nie będziemy się czuć szaleni, żeby go rozebrać i sprzedać. Albo trzymać się go dla wnuków.

Ten dzieciak i jego zęby.

A co z resztą pokoju?

Mamy trochę drogi do przebycia.