Moje studio projektowe ma małą łazienkę, ale była tak ponura, że nie mogłam jej wziąć. Miała ładne, nowe podłogi winylowe i porządne płytki prysznicowe, ale reszta przestrzeni była nudna w moich oczach. Ponieważ pracuję tu w ciągu dnia, chciałam, aby było to coś więcej niż tylko funkcjonalne i nadawało łazience szykowny wygląd.

Zacznę od ujęć przed i po, żebyście mogli porównać!

Dwie największe zmiany to dodanie czarno-białych tropikalnych liści do ścian z obwódką i tapetą w kiju oraz unowocześnienie przestrzeni poprzez zmianę próżności. Dzisiaj dzielę się z wami wszystkimi sposobami, na jakie to zrobiłem, a także wskazówkami, jak możecie to zrobić!

Aktualizacja Próżności

Wcześniej próżność była dębowa i stara, więc zdecydowałem się na taką, która była świeża i biała i znalazłem taką, która idealnie pasowała do przestrzeni.

Rozważałem kilka próżności ze stopami, ale mój wybór był ograniczony przez fakt, że winylowa podłoga była cięta wokół starej próżności. Ponieważ nie istniała stara podłoga, którą można by pokryć podłogę, oznaczało to, że moje opcje były ograniczone do szafki, która pasowałaby do wnętrza lub na wierzchu starej próżności.

Wejdź do Project Source 30" próżności z Lowe's, idealne rozwiązanie! Ta próżność była dokładnie takiej wielkości, jakiej potrzebowałem. Pierwotnie miałem oko na 30-calową próżność z szufladami, kolejną naprawdę ładnie wyglądającą opcję z przyjaznej dla budżetu linii Project Source, czyli szafki na próżność. Niestety, szuflady nie działały z hydrauliką, więc wybrałem Project Source 30" model drzwi do szafek.

Ta linia próżności szafki jest bardzo przystępna cenowo i mają one czysty i świeży projekt w stylu, który łączy się z prawie każdym wystrojem! Co za wspaniały upgrade do starego dębowego próżności!

Zdecydowałem się na olej wcierać brązowy ciągnąć i pokrętła, aby dodać kontrast i dać mu nowoczesną krawędź. (Są one matowym czarnym wykończeniem pomimo etykiety "oil rubbed bronze").

Dodanie nowej próżności wymagało również dodania nowej baterii! Ten błyszczący czarny połysk stali nierdzewnej spodobał mi się, dodaje kontrastu, ale ma również tradycyjne linie, podobnie jak próżność.

Przedstawiamy wzór

Łazienki są ulubionym miejscem, do którego lubię dodawać tapety! Ten Tropikalny Wzór Liści to wersja z obierką i kijem dostępna w Lowe's, jest dostępny w trzech kolorach. Czyż nie jest wspaniały?!

Tapeta jest bardziej jak papier kontaktowy z jego odklejanym spodem i samoprzylepną tylną stroną, ale to oznacza, że może być usunięta bez wysiłku w przyszłości. Nie to, że stanie się to w najbliższym czasie, uwielbiam ten śmiały czarno-biały tropikalny druk!

Zamieńmy oprawy oświetleniowe

Ta przestrzeń miała 30-letnią lampkę do montażu podtynkowego, zanim zmieniłem ją na wiszącą klatkę na 2 światła, która miała szary odcień, który opadał i dodawał kształtu i osobowości do przestrzeni. Bateria wannowa i głowica prysznicowa są szczotkowane niklem, więc odtworzyłam ten ton.

Dodaj łuki z okrągłym lustrem

Uwielbiam okrągłe lustra w łazienkach, ponieważ te przestrzenie mają wiele kątów, więc okrągłe lustro dodaje koniecznej krzywizny. To okrągłe lustro od Lowe's ma piękną, grubą, dwukolorową ramę w ciepłym złocie i czerni, uwielbiam jak złoto dodaje trochę ciepła do tej czarno-białej przestrzeni.

Oto kolejne spojrzenie na przestrzeń, gdy wchodzisz, bambusowy odcień to Levolor i to z Lowe's używałam tego odcienia w pół tuzinie przestrzeni na przestrzeni lat, uwielbiam go!

No i masz, to jest wycieczka! Co za różnica, prawda? Uwielbiam ten nowy wygląd!

Ostateczna wskazówka stylu! Nie bójcie się bawić i mieszać metalowe odcienie i połyski w łazienkach, użyłam czterech, nowej płyty. :) Ciepłe złoto na lustrze, błyszcząca czarna stal nierdzewna na baterii, czarne okucia i szczotkowany nikiel na oprawie oświetleniowej!