Dzień dobry, przyjaciele!

Lepszą część weekendu spędziliśmy leniwie/pracując nad projektami z włosami na dwa tygodnie przed świętami. Podziękowania dla tych z Was, którzy zostawili komentarze do naszego Office Christmas Tour w ten weekend!

To była dla mnie wielka frajda pokazywać więcej naszego domu na raz w tym roku, więc dziś pokoje dla dzieci są już zajęte.

Zanim zaczniemy: nasze pokoje dziecięce nie są idealnie wystylizowane, a nawet nie są urządzone. Są w trakcie realizacji, ale są też strefami zabaw. I to jest w porządku. Końcowe oświadczenie o kocu.

Więc pokój Graysona nigdy nie jest taki czysty. Nigdy.

Przyszło mi do głowy, że nie pokazaliśmy ci jego pełnego samouczka łóżka ani lego stołu sprzed roku. To pokazuje ci, gdzie jest mój mózg.

Wystrój świąteczny w pokojach dziecięcych jest prosty. Daję im mały kosz i choinkę i puszczam je po nie. Zazwyczaj wybierają też kilka miejsc siedzących (to jest to, co nazywam przypadkowym wystrojem do siedzenia), aby umieścić je na stolikach nocnych.

Staram się usiąść na ich łóżkach i słuchać, jak gawędzą i grzechotają o ozdobach i życiu, podczas gdy oni ozdabiają... i niczego nie dotykają. To cudownie słodki czas na bycie ich mamą i obserwowanie jak stają się kreatywni i czują takie osiągnięcie.

Drzewo Graysona wypełnione jest mieszanką antycznego wianka cukierkowego (przeraża mnie, że jest antyczny, ponieważ był na moim drzewie) i nowych dolarowych ozdób cukierkowych w kolorach czerwonym, białym i zielonym.

Jest fanem kolorowej bokeh.

Ava ma malutkie fiberoptyczne drzewko stołowe, ale w tym roku nie mogliśmy znaleźć głupiej wtyczki, więc po prostu powiesiłyśmy kilka światełek na jej łóżku, aby odtworzyć trochę magii. Te same zasady dotyczą jej... słuchanie i brak pomocy. Była dość dumna z tegorocznego stworzenia.

W tym roku wzięliśmy wianek z Hobby Lobby, a ładne ozdoby rtęciowe (i babeczki) pochodziły z E + Me, uroczego sklepu dziecięcego obok nas w Troi.

Różowe szczoteczki do butelek pochodziły z Hobby Lobby i były moim jedynym wakacyjnym zakupem w tym roku (plus kilka srebrnych, odpornych na stłuczenia ozdób). 1. Były one tak cholernie słodkie, że nie mogłam się oprzeć. 2. Pokaże wam, że pokój wygląda na ładnie udekorowany odrobiną prostoty tu i ówdzie.

Pomogłam dziewczynie Avy posypać trochę śniegu na jej tacy, ale w tym roku tak bardzo mi pomogła.

Te ładne kremowe pończochy były prezentem od mojej najlepszej przyjaciółki, Jenny, pod świątecznym prysznicem dla mnie, kiedy wychodziłam za mąż... nadal niektóre z moich ulubionych.

A ponieważ życie jest na tyle okrutne, że nie myślisz, że pokoje moich dzieci wyglądają idealnie schludnie i schludnie w okresie świątecznym (a właściwie w każdym innym czasie), daję Ci prawdziwe życie...

To zdjęcie zostało zrobione godzinę po tym, jak zrobiliśmy ładne zdjęcia, a ja nie mogłem się oprzeć, by ci je pokazać.

Daj mi chwilę na dygresję.

Dobra, czasami to ja. Wymyślam szalone pomysły w ostatniej chwili, albo błagam Matta, żeby pomógł mi z 75 nowymi projektami książek, albo namówił go, żeby uczył nasze dzieci w domu, itd. Ale ten jeden, to wszystko on.

Mając 12 dni do stracenia przed Bożym Narodzeniem, oficjalnie zdecydował, że prezentem gwiazdkowym Graysona będzie łóżko na strychu fortu, jak to. Chciał zbudować coś kreatywnego i zabawnego i poczuł, że kończy nam się czas na użycie takiego kawałka, ponieważ Grayson rośnie szybciej niż drzewko Amazonki.

I wiecie, podczas gdy my przenosimy jego łóżko, równie dobrze możemy przenieść wszystko na zewnątrz i zerwać ten paskudny dywan i położyć nową podłogę, prawda?!

Tak. To my jesteśmy tymi ludźmi.

I kiedy jęczałam pierwszej nocy, błagając Matta, żeby po prostu wyszedł. Podłoga. Samotnie, aż do świąt, i rozmawiając o zakurzonych betonowych podłogach i o tym, że jest zbyt zmęczony w Boże Narodzenie i bla, bla, bla, gdzieś mnie to uderzyło, że powinnam się zamknąć. i pozwolić mu kochać swoje dzieci. P.S. Na pewno napiszę kilka postów na temat prawdziwego małżeństwa, bo po prostu nie wierzę, że są tam za mało.

Więc, wyszły wszystkie meble, podszedł dywan, i większość łóżka była gotowa w sobotę. Miejmy nadzieję, że dokończy je dziś wieczorem, a ja zacznę je plamić. Potem, gdy do czwartku podłoga zaaklimatyzuje się w naszym domu, położy wtedy podłogę. A potem wyjedziemy do jego rodziców w piątek. I gościć ludzi 23-25.

Oh. Mój. Słowo.

Czy wspomniałem, że tego typu rzeczy walczą z naturą mojego bytu?

#bez względu na to.

Więc, Gray i Ava dzielą pokój, co jak dotąd było całkiem słodkie, muszę powiedzieć, i dlatego jego gargantuiczny materac jest w jej podłodze. I choć nie jestem do końca pewna, czy Matt rzeczywiście skończy, jestem tak wdzięczna za tego człowieka, który tak łaskawie nam daje.

Nie jest idealny... jest czasem brutalny, ale jest po prostu nasz, a jego serce jest tak wielkie jak świat. Kocham tego człowieka.