Kiedy kupiliśmy Little Pax Ranch, wiedziałem, że jedną z moich ulubionych cech są czarne okna. Mają one te fajne zdejmowane wewnętrzne okna burzowe i - powiedzmy to sobie szczerze - wyglądają niesamowicie.

I to jest zabawne, mimo że okna są prawdopodobnie tak stare jak dom (tak się składa, że są w tym samym wieku co ja, więc nie zamierzam ujawniać szczegółów), były one ulubione przez wszystkich... zarówno kiedy dzieliłam nową kuchnię jak i salon na ranczu.

CHCESZ FUNKCJONALNY I PIĘKNY DOM?

Nie będziemy wysyłać ci spamu. Wypisać się w każdej chwili.

Wyraźnie czarne okna to jeden z trendów okiennych, który mocno powraca.

Ujawnienie: Ten post jest sponsorowany przez Milgard Windows and Doors. Wszystkie opinie są moje.

Ale, niestety, biorąc pod uwagę wiek okien, wyobrażam sobie, że w pewnym momencie będą musiały zostać zastąpione, zwłaszcza, że kilka z nich musi pozostać zamkniętych, ponieważ wypadają z torów, jeśli spróbujesz je otworzyć.

Dlatego też byłam szczególnie zadowolona, gdy Milgard Windows and Doors zwrócił się do mnie w sprawie współpracy na stanowisku dotyczącym aktualnych trendów w dziedzinie okien. Jest to moja doskonała wymówka, aby zrobić małe badania dla siebie i dla Ciebie!

CZARNE A BIAŁE OKNA

Oczywiście jest wiele innych opcji, jeśli chodzi o ramy okienne, ale jestem wielkim fanem klasycznych czarnych lub białych okien.

Dla mnie kluczowy jest kontrast pomiędzy kolorem listew okiennych a kolorem ściany lub koloru zewnętrznego. Tak więc w jasnym, kolorowym domu, ciemne okna są oszałamiające.

Podczas gdy w domu z ciemną bocznicą, białe wykończenia okienne na zewnątrz pięknie się wyróżniają.

Oczywiście zawsze są wyjątki, jak w przypadku domu z ciemnego kamienia naturalnego, które pozwalają na uzyskanie koloru okien, który pięknie się wtapia.

DOMY Z CZARNYMI RAMAMI OKIENNYMI

Jako wielka miłośniczka białych domów i jasnych kolorów farb do wnętrz, uwielbiam dobrą czarną ramę okienną. Na pewno są piękne.

Czarne okna zewnętrzne pomagają w kontrastowaniu z jaśniejszymi kolorami zewnętrznymi.

Natomiast czarne okna wewnętrzne pomagają obramowywać widok.

Białe okna są cudownie klasyczne, ale na pewno mogą wyglądać brudno. Z drugiej strony, kolor czarny może pomóc ukryć brud na listwach zewnętrznych.

I choć z pewnością nie mogę twierdzić, że widzę przyszłość, myślę, że klasyczny charakter czerni i bieli zawsze pozwala na długowieczność, jeśli chodzi o styl i inwestycje w domu.

Dodatkowo, jeśli Twoje mieszkanie i istniejące okna są starsze i niezbyt energooszczędne, to wymiana okien może być jedną z najlepszych inwestycji, jakie możesz zrobić w swoim domu.

CZY OKNA Z CZARNYMI RAMAMI SĄ DROŻSZE?

Oczywiście, budżet jest zawsze brany pod uwagę. I myślę, że większość ludzi zakłada, że wszystko, co nie jest najbardziej podstawową bielą, będzie zbyt drogie. Podczas gdy przy wyborze koloru premium takiego jak czarny istnieje dodatkowy koszt, nadal istnieje wiele opcji dla okien czarnych w różnych punktach cenowych.

OPCJE MATERIAŁOWE RAMY OKIENNEJ

Więc jakie materiały są dostępne dla czarnych ram okiennych? W dzisiejszych czasach, czarne okna można osiągnąć wygląd z kilku różnych materiałów, a wiele ram może być jeden kolor na zewnątrz i inny wewnątrz... rozmawiać o możliwościach!

Okna drewniane i z włókna szklanego są dostępne w kolorze czarnym. I okna drewniane mogą być oczywiście malowane, co oczywiście zapewnia większą elastyczność w przyszłych wyborach.

Okna aluminiowe i winylowe mają "brązowe" opcje, które dają podobny wygląd (co, jak sądzę, może być rzeczywiście to, co mamy na ranczo ... to trochę trudno powiedzieć na pewno ze względu na ich wiek, choć). I choć malowanie ram winylowych i aluminiowych ram okiennych jest odradzane, to w obu tych materiałach można dostać nowe, energooszczędne okna.

Co najważniejsze, masz wiele możliwości, jeśli chodzi o styl i cenę tych ciemnych ram okiennych. Dowiedz się więcej o oknach na stronie https://pobog.pl/okna-i-drzwi/ipoe/

INNE TRENDY OKIENNE

Bez względu na kolor, który wybierzesz, w dzisiejszych czasach jest kilka niesamowitych opcji! Możesz pójść bardziej tradycyjną trasą siatki lub szprota.

Możesz też przyjąć bardziej nowoczesną estetykę z minimalnymi ramami i obszerną szybą, aby zmaksymalizować widoki.

I jak większość rzeczy, wierzę, że jest tam dużo miejsca na osobiste preferencje i różnorodność.