Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówienia w LampOn.pl skrócony do minimum!

Czas realizacji zamówienia w naszym sklepie zależy od statusu zakupionego towaru umieszczonego przy produkcie na naszych stronach. Czas realizacji może być zmieniony jedynie w drodze indywidualnych ustaleń z Kupującym. Ponadto może być również wydłużony bądź skrócony zależnie od wybranej opcji dostawy:

  1. Najkrótszy czas dostawy to opcja za pośrednictwem kuriera. Firma kurierska jest bowiem zobowiązana dostarczyć Klientowi przesyłkę do wskazanego lokalu Odbiorcy w terminie dwóch dni roboczych od dnia jej otrzymania od sklepu LampOn.pl. Jeżeli jednak waga przesyłki przekracza 30,00 kg paczka może zostać dostarczona jedynie pod budynek znajdujący się w adresie dostawy. Kurier dostarcza przesyłki w godzinach 9:00-16:00.
  2. Wybierając opcję dostawy przez Paczkomaty InPost czas dostawy zamówienia wynosi trzy dni robocze od dnia jej otrzymania od LampOn.pl

 

Termin realizacji zamówienia może jednak ulec zmianie w określonych przypadkach:

  1. W wyniku wybrania opcji płatność przelewem – czas wydłuża się wówczas proporcjonalnie o czas jego realizacji.
  2. Dokonując zakupu obejmującego więcej niż jeden towar zamówienie zostanie zrealizowane łącznie, w terminie określonym dla towaru, którego realizacja jest odsunięta w czasie najdalej.

Ważne!!

W przypadku zakupu towarów różnych producentów możliwe jest rozdzielenie zamówienia i jego realizacja częściami, jednakże wiąże się z obowiązkiem zapłaty dodatkowych kosztów transportu zgodnie z określonymi kosztami dostawy. Rozdzielenie zamówienia wymaga każdorazowo wyraźnej dyspozycji kupującego.

Kupujący ma możliwość do dokonywania zmian w zamówieniu, ale tylko wówczas, gdy towar nie został jeszcze przekazany operatorowi pocztowemu celem jego doręczenia klientowi.

Zamówienia Klienci mogą składać 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Potwierdzanie Zamówień i ich realizacja oraz obsługa Klientów odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Zamówienia złożone w danym dniu roboczym do godziny 11:00 realizowane są tego samego dnia, zamówienia złożone po godzinie 11:00 realizowane są w najbliższym dniu roboczym.