Planujesz remont kuchni w ramach budżetu? Nie przegap tych oszczędności vs splurge pomysłów kuchni, w tym źródeł używanych do oszczędzania pieniędzy na mój backsplash, sprzętu i oświetlenia kuchennego podczas tworzenia luksusowy szary i biały nowoczesny dom kuchnia.

Kiedy kupiliśmy nasz obecny dom z lat 90-tych, nie byłam zakochana w kuchni. W rzeczywistości, przestarzałe dębowe szafki i brązowa płytka wymagały całkowitej renowacji.

Na szczęście, mieliśmy przyzwoitą ilość miejsca, aby uczynić kuchnię funkcjonalną dla naszej dużej rodziny i pokój, aby zaprojektować szarą i białą kuchnię, która była bardziej "nas". Wybraliśmy kilka tradycyjnych elementów: białe szafki kuchenne, marmurowe blaty i drewniane podłogi. Oprócz tego wybraliśmy bardziej nowoczesne akcenty: ramieniowy stelaż, metalowe elementy mieszane, szare dolne szafki i mosiężne okucia.

Jak w przypadku wszystkich renowacji, koszty przebudowy były ograniczone, więc musieliśmy być świadomi naszych wyborów i inwestycji ... A ja nie mogłem być bardziej zadowolony z tego, jak to się okazało.

GDZIE OSZCZĘDZAĆ I PĘDZIĆ NA REMONTACH KUCHNI...

Jeśli planujesz nową przebudowę kuchni, istnieje tak wiele finansowych i projektowych decyzji do rozważenia. Wszyscy pytają, gdzie można zaoszczędzić pieniądze na przebudowie kuchni... A od oświetlenia do sprzętu, wiele z tych zakupów można zrobić z myślą o budżecie.

Podzieliłem się wcześniej, gdzie zacząć projektowanie kuchni ... Ale w tym poście, chcę podzielić się kilka ogólnych pomysłów na bilansowanie budżetu, jak również konkretne oszczędności w stosunku do źródeł splurge i pozycji można rozważyć, aby osiągnąć wspaniały kuchnię na każdym budżecie renowacji!

INWESTOWANIE W SZAFKI I BLATY

Podczas gdy istnieje nieskończona ilość rzeczy, na które można wydać pieniądze, szafki i blaty są swego rodzaju elementami konstrukcyjnymi projektu kuchni.

Wysokiej jakości szafki drewniane i blaty z naturalnego kamienia stanowią wartość dodaną do Twojego domu. Więc bez względu na to, jak twój budżet może wyglądać, proponuję zainwestować więcej w te dwie rzeczy niż w więcej akcesoriów decyzji typu oświetlenie i płytki.

SPOSOBY NA ZAOSZCZĘDZENIE PIENIĘDZY NA SZAFKACH

Ale budżet to prawdziwa rzecz! Więc jak można zaoszczędzić na przebudowie kuchni?

Świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy podczas aktualizacji szafek kuchennych (ponieważ od - drapać niestandardowe szafy są tak drogie!) jest reface istniejących szafek, a nie zastępować je. W gruncie rzeczy polega to po prostu na przemalowaniu ram szafki i wymianie drzwi szafki.

OSZCZĘDZAJCIE NA ROZCHLAPYWANIU SIĘ POMYSŁÓW KUCHENNYCH

W tej kuchni zdecydowaliśmy się na wysokiej jakości szafki z KraftMaid i prawdziwe blaty kuchenne z marmuru Carrara, ale chciałem włączyć jeszcze kilka zabawnych elementów dekoracyjnych, aby ożywić tę szarą i białą kuchnię.

ZŁOTE RAMIENIONOWE PODGŁÓWKI KUCHENNE

Oświetlenie jest jednym z moich ulubionych sposobów na ustawienie stylu dla przestrzeni. Oświetlenie i ceny mogą szybko ewoluować od budżetu do wysokiej klasy, ale są łatwe do zmiany i wymiany w miarę zmiany stylów.

Zdecydowałem się na te słodkie mosiężne swing arm kuchenne sconcesces do umieszczenia nad moim zlewem kuchennym w gospodarstwie rolnym. Istnieje szeroka gama wyboru z lampami na ramieniu huśtawkowym do wyboru: chrom, złoto, a nawet czarne wykończenia (które moim zdaniem byłyby tak stylowe dla bardziej nowoczesnej kuchni!).

Oto dwie złote lampy na ramieniu wahadłowym, które mogą zadziałać na każdy budżet!

Po prostu uwielbiam, jak duże zainteresowanie przynoszą te lampy wahaczowe (a kto nie lubi trochę złota?).

MARMUROWE POMYSŁY NA BACKSPLASH W KUCHNI

Istnieje tak wiele opcji płytek backsplash dla Twojej kuchni. Płytka może być tak prosta jak ceramiczna płytka metra (co jest pięknie proste) do wysokiej klasy niestandardowych płytek glazurowanych z wzorami. Uwielbiam płytki marmurowe, ponieważ uważam, że są one zarówno ponadczasowe jak i klasyczne.

Zdecydowałam się na marmurową płytkę do metra, aby uzupełnić moje wyszlifowane blaty kuchenne z marmuru Carrara. Płytki marmurowe można nabyć w wielu sklepach z artykułami wyposażenia wnętrz i sklepach z kafelkami.

Wskazówka: Płytka z kamienia naturalnego może się bardzo różnić w zależności od kawałka, dlatego polecam osobiście wybrać płytkę, jeśli można. Jeśli zamówisz online, może chcesz zamówić dodatkowe w przypadku, gdy dostaniesz partię, która ma różne kolory, których nie kochasz.

Martwisz się, że marmurowy pleksiglas lub pielęgnacja blatu z rozlewami, odpryskami i plamami? Mam cały post o dbanie o twój marmur, aby przetrwał on przez lata!

NOWOCZESNE ZLEWOZMYWAKI KUCHENNE W BIAŁYM GOSPODARSTWIE ROLNYM

Nowoczesne zlewozmywaki fartuchowe Farmhouse są już od pewnego czasu modne, ale dzięki klasycznemu wzornictwu zawsze dobrze komponowały się w tradycyjnej kuchni. Zlewozmywaki Farmhouse można znaleźć w tradycyjnych białych wykończeniach ceramicznych, a nawet metalicznych jak miedź młotkowana.

Mój zlewozmywak pochodzi z Wayfair, ale niebo jest limitem tego, ile chcesz wydać na swój zlewozmywak! Czasami zlewozmywak jest droższy ze względu na rozmiar lub opcje stylu. Korzystanie z prostego zlewozmywaka w białym domu pozwala również wybrać zabawne baterie zlewozmywakowe do kuchni. Mamy baterię kuchenną z satynowego niklu z rozpylaczem, ale myślę, że złota bateria kuchenna też byłaby piękna.

Oto dwie opcje zlewozmywaka frontowego z fartuchem w różnych punktach cenowych.

NOWOCZESNY KUCHENNY WYPEŁNIACZ GARNKOWY W GOSPODARSTWIE ROLNYM

Podczas gdy bateria kuchenna do napełniania garnka nie jest konieczna w nowoczesnej kuchni, to z pewnością jest ulubioną baterią w naszym domu! Mamy dużą rodzinę z czwórką dzieci, więc dużo gotuję w naszej nowoczesnej kuchni.

Nasza bateria do napełniania garnka Moen była nieco droższa w cenie, ale jest też wiele przystępnych opcji dla Twojego domu. Te dwa style baterii kuchennych są bardzo podobne w stylu, co daje Ci możliwość osiągnięcia wyglądu za dużo mniej!

Uwielbiam, jak stylowo i funkcjonalnie wygląda nasz wypełniacz garnkowy nad naszą płytą kuchenną.

NOWOCZESNE WYSPY KUCHENNE W GOSPODARSTWIE ROLNYM

Podczas gdy duża wyspa kuchenna jest idealna, nie każdy dom ma na nią miejsce w swojej kuchni. Mój mąż znalazł mi naszą drewnianą i marmurową wyspę kuchenną ze sklepu w Austin w Teksasie. Uwielbiam to, jak wszechstronna jest zabawa, przygotowanie jedzenia i częste obiady i przekąski w formie bufetu, które odbywają się tu codziennie.

Podczas gdy niestandardowe wbudowane wyspy są ładne, mogą być kosztowne. Znalazłem kilka pięknych, rustykalnych, drewnianych wysp, które są wyposażone w drewniane lub kamienne blaty. Obydwie te opcje byłyby świetne w przypadku przestrzeni bez wbudowanej wyspy dla większej ilości miejsca do przechowywania lub blatu. Bez naszej wyspy, mielibyśmy niezręczną otwartą przestrzeń w naszej kuchni. Naprawdę używam jej do wszystkiego!

NOWOCZESNE OKUCIA DO SZAF W GOSPODARSTWIE ROLNYM

Białe opcje okuć kuchennych są nieskończone! Możesz mieszać metale (a ja dzielę się tym wszystkim tutaj) jak złoto i chrom, lub trzymać się wszystkich rodzajów metalicznego wykończenia gałek i pociągnięć. W naszym domu zastosowaliśmy złote okucia do szafek kuchennych, aby uzyskać bardziej nowoczesny wygląd.

Okucia do szafek kuchennych nie muszą być drogie, aby były funkcjonalne i stylowe. Uwielbiam to pociąganie w stylu sztabki złota, ale możesz preferować gałki lub pociągnięcia za filiżanki. Baw się stylami i cenami!

Uwielbiam, jak długie pociągnięcia szuflady z mosiądzu na szarych i białych szafkach i marmurowych płytkach metra.

Czy pomogły Ci te pomysły na oszczędność i splurge w kuchni? Posiadanie pięknej kuchni nie wymaga od Ciebie złamania banku! Istnieje tak wiele obszarów, gdzie można zaoszczędzić i splurge (dla czegoś, co naprawdę kochasz), aby uzyskać pełny wygląd.