Stół to element którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Wbrew pozorom nie jest on elementem wyposażenia jedynie jadalni, czy kuchni. Małe stoliki świetnie sprawdzą się także w salonach i sypialniach.

Przy wyborze odpowiedniego mebla warto kierować się jego rozmiarem, kolorem, oraz materiałem z jakiego jest wykonany, dopasowując go do funkcji jaką ma spełniać. Wybierając stół przy którym mamy spożywać posiłki trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na jego wysokość. Standardowo powinna ona wynosić od 74 do 76 cm. Jeśli potrzebujemy stolika w sypialni zwróćmy uwagę, aby wybrać model który będzie dobrze komponował się z resztą wyposażenia.

Lampon oferuje duży wybór stołów i stolików do każdego wnętrza. Znajdziemy tu duże stoły do jadalni, stoliki pod kwiaty, ławy, stoliki nocne. Meble dostępne są także w różnych kształtach, a więc tradycyjne stoły prostokątne, ale także stoły owalne. W małych wnętrzach najlepiej sprawdzą się stoły rozkładane, które możemy rozkładać do większej wielkości tylko, gdy jest nam to potrzebne. Na co dzień mogą być złożone, dzięki czemu zajmują znacznie mniej miejsca.

Wszystkie meble dostępne w sklepie LampOn są wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najmniejsze detale. Stylowe meble od takich producentów jak Livinhill, czy Hesmo będą pięknym i funkcjonalnym elementem wyposażenia Twojego wnętrza.