Szafy to niezbędne wyposażenie wnętrz. Najczęściej stawiane w sypialniach, przedpokojach i garderobach, ze względu na swoją wielkość przyciągają wzrok w pierwszej kolejności. Dlatego wybór odpowiedniej szafy warto dokładnie przemyśleć.

Najistotniejszą cechą szaf jest ich funkcjonalność. Powinny być one na tyle pojemne, żeby mogły pomieścić wszystkie nasze ubrania, ale także pościel, ręczniki, buty i inne potrzebne nam rzeczy, których nie chcemy wyrzucać, a trzymane na wierzchu niepotrzebnie zagracają przestrzeń. Wybór pojemności i wielkości szafy uzależniony jest od tego, gdzie chcemy ją postawić i do czego będzie nam służyć. W zależności od potrzeb możemy wybierać wśród szaf dwu- i trzydrzwiowych. Liczne półki oraz szuflady pomogą w zorganizowaniu rzeczy oraz w zachowaniu porządku na długo. Idealnym rozwiązaniem, szczególnie do małych sypialni są szafy z lustrem, które nie tylko gustownie wyglądają, ale optycznie powiększają wnętrze.

Sklep Lampon oferuje wysokiej jakości stylowe szafy, które odmienią każde wnętrze. Ponadczasowa stylistyka mebli pozwala na stworzenie przytulnych i pięknych wnętrz. Meble cechuje wyjątkowa precyzja wykonania oraz dbałość o szczegóły, dzięki czemu są odporne na upływ czasu. Szafy drewniane to produkty cenione przez wielu klientów. Idealną propozycją, nawet dla wymagających klientów jest pojemna szafa Montreux wykonana z drewna dębowego. Asortyment sklepu Lampon obejmuje przede wszystkim szafy marki LivinHill, które charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz niebanalną stylistyką. Piękne kolory oraz oryginalne uchwyty tworzą spójną całość, a wykorzystane w produkcji nowoczesne rozwiązania ułatwiają bezproblemowe korzystanie z mebli. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu i skorzystania z oferty.