Jestem trochę zreformowanym sklepikarzem w wielkim sklepie z pudełkami.

Ozdabianie na budżet nie zawsze pozwala na nowe, a przynajmniej nie wszystkie na raz. Ze względu na potrzebę uczynienia mojego domu swoim własnym, a także dlatego, że zakochałam się w kreatywności i pracy rękami, jestem majsterkowiczem w sercu.

Ale wiecie, moja wyuczona filozofia sięgania i odpoczynku. Jest czas na majsterkowanie i czas na oszczędzanie i kupowanie.

Wejdźcie do jednego z moich ulubionych miejsc, by szukać inspiracji i robić zakupy.

Wcześniej pracowałam z Pottery Barn Kids nad wyzwaniem dotyczącym przestrzeni do nauki (i dzięki Wam wygrałyśmy!), więc kiedy Pottery Barn zapytała nas, czy chcemy wziąć udział w kolejnym wyzwaniu dotyczącym dekoracji, byłam całkowicie na pokładzie (wstawcie mój dziewczęcy pisk).

Poprosili nas (i kilku innych naszych wspaniałych przyjaciół blogerów), żebyśmy w dwóch miejscach w naszym domu korzystali z garbarskich stołów do gniazdowania. Szczerze mówiąc, byłam trochę napalona. Absolutnie kocham te stoły, ale musiałam się przez chwilę zastanowić, gdzie mogłabym je wykorzystać w naszym domu.

Po spędzeniu ostatnich kilku lat na doskonaleniu swojego stylu, a ostatnio na upraszczaniu, zazwyczaj są dwa powody, dla których wnoszę coś do naszego domu. 1. Wiem, że szukam czegoś konkretnego i kupuję na miejsce, albo 2. Znajduję ten kawałek, więc muszę znaleźć dla niego miejsce w moim domu. Mając na uwadze numer 2, byłam podekscytowana, że znajdę w naszym domu miejsce na stoły do gniazdowania i położę je do użytku.

Uwielbiam kilka rzeczy na temat stołów do gniazdowania - są one trwałe i ciężkie, co oznacza, że moje dzieciaki nie będą ich przewracać i nie zranią się, a także mogą pochwalić się dużą ilością powierzchni do przechowywania bez zajmowania zbyt wiele miejsca. Od pewnego czasu szukamy małego stołu do postawienia w naszej łazience, aby trzymać ręczniki i mydła w pobliżu wanny. Mam nadzieję, że to nie jest zbyt wiele informacji, ale ja jestem łagodniejszy. Uwielbiam pomysł dodatkowych ręczników, mój telefon i książka są na wyciągnięcie ręki.

Główna sypialnia i łazienka to dwie strefy w naszym domu, których nie poświęciłam zbyt wiele czasu na stylizację. Wyglądają w porządku, ale do tej pory nie włożyłam zbyt wiele wysiłku w szczegóły. Przynoszenie stołów do gniazdowania było idealnym sposobem na zabawę z kilkoma pięknymi szczegółami. Te ładne, szaro-kremowe ręczniki pochodzą z Anthropologie, a białe ręczniki kąpielowe z Pottery Barn.

Staram się być lepsza w wnoszeniu naturalnych elementów do naszego domu, a świeże kwiaty po prostu mnie uszczęśliwiają. Przyniosłam łodygę hortensji z naszego sklepu i nie mogę jej zabić.

Widziałam też, jak używamy tych stołów do gniazdowania na naszym zadaszonym ganku. Matt i ja spędzamy na nim prawie każdy wieczór, a nasza mała rodzina uwielbia pikniki przy stole, który zbudowaliśmy. Niedawno Matt zbudował nam huśtawkową leżankę (pełne ujawnienie już wkrótce!), a my nie mamy tam zbyt wiele miejsca na meble, ale potrzebujemy miejsca na drinka lub książkę. Wiedziałam, że te stoliki będą idealnie pasować i jestem bardzo zadowolona z tego, jak tu pasują. Miło jest móc zacząć dekorować to miejsce i zrobić je swoim, jak w reszcie naszego domu.

Zbliża się do siebie. Nie mogę się doczekać, żeby pokazać ci resztę! Uwielbiam pomysł, aby mieć tu miejsce do zabawy i zewnętrzną rozbudowę naszego domu. Stoły do zagnieżdżania się są tutaj idealne, ponieważ brakuje nam miejsca, więc możemy je zagnieżdżać, gdy nie są używane, a następnie rozebrać je na dwie części, gdy mamy już ludzi.

Tak, nadal mówię ludzie. Nie zrobiłam jeszcze nakładki na naszą poduszkę (ha! Nie mogę jej przyszyć - może namówię do tego mamę), więc na razie jest to tylko tkanina owinięta i schowana. Warkocze i poduszki na swetry pochodzą z Pottery Barn, a poduszki wewnętrzne/zewnętrzne kupiłam na Ebayu kilka lat temu (Pottery Barn, tak wiem, jestem frajerem dla PB).

Wiesz, jak niektórzy ludzie to ludzie z szalikami? Staję się rzucającą osobą. Mam kilku, ale chyba ten zatrzymam tylko dla siebie. Jest najbardziej przytulny. Co o tym myślisz? Które miejsce wygrywa twój głos na stoliki do gniazdowania w naszym domu?

Mówiąc o głosowaniu, walczymy o wygraną na stronie Pottery Barn na Facebooku. Chciałbym, żebyście zagłosowali na nas tam!!!! Konkurs rozpoczyna się dziś rano o 1:00 rano i trwa do 22:00. Nie mogłem w to uwierzyć, kiedy ostatni raz wygraliśmy, myślę, że jesteście najlepsi. Naprawdę... wygrana czy nie. P.S. Będzie dla was nagroda SWEET Pottery Barn, jeśli nasz blog wygra.

Pamiętaj, aby śledzić na stronie Pottery Barn na Facebooku za postępy! Oh, i dziękuję za głosowanie na nas!