Wraz z nadejściem jesieni tak szybko (wiem, że my też nie możemy w to uwierzyć), SohoConcept jest tak podekscytowany, że może pokazać wam nasze nowe meble, które zmienią wasz dom tej jesieni. Od stołów kawowych, po stoły i krzesła w jadalni, mamy to, czego będziecie potrzebować, aby tej jesieni nadać swojemu domowi przytulny, ale nowoczesny wygląd.

Stolik do kawy

Stolik kawowy jest ważną częścią salonu, w którym spędzamy wieczory po długim dniu pracy. Możemy nie zdawać sobie sprawy, jak bardzo jest on niezbędny! Używamy go, aby umieścić na nim naszą kawę podczas oglądania ulubionego programu lub zebrać się wokół niego podczas rodzinnych rozmów. Jest to również jeden z najważniejszych mebli, gdy mamy gości, ponieważ spędzają oni większość czasu w salonie. Stół do kawy może zmienić nastrój całego Twojego salonu.

To wszystko, co chcemy, abyś miał nowoczesny stolik do kawy, który sprawi, że Twój salon będzie się wyróżniał. Nasz stolik do kawy Ripples jest wyjątkowy, ponieważ możesz zmienić jego kształt i wygląd zgodnie z Twoimi preferencjami. Dzięki brązowemu, drewnianemu kolorowi i unikalnemu kształtowi, jest idealny na jesień 2020 roku.

Stół do jadalni

Innym ważnym meblem jest stół w jadalni. Spędzamy tam czas jako rodziny cieszące się rodziną, a także mamy gości i rodzinę. Na tych spotkaniach powstają jedne z naszych najcenniejszych wspomnień. Uczyńmy te chwile jeszcze bardziej wyjątkowymi i ekscytującymi tej jesieni, nadając Twojej jadalni nowoczesny wygląd.

Stół Ana SohoConcept jest jak żaden inny, ponieważ może być rozszerzony. Bez względu na to, czy chcesz zjeść małą kolację z najbliższą rodziną, czy też masz kilku gości, ten stół będzie w stanie spełnić obie funkcje! Aby nadać Twojej jadalni jeszcze bardziej jesienny klimat, zalecamy dodanie dowolnych elementów i akcesoriów o tematyce jesiennej, które wolisz.

Krzesła

Aby dopełnić jadalnię, kolekcja Tiffany SohoConcept posiada wygodne i nowocześnie wyglądające krzesła. Ważne jest, aby krzesło, na którym siedzisz podczas jedzenia ulubionego posiłku, było wygodne. Wysokie oparcie i wygodne siedzisko sprawią, że spożywanie posiłków będzie jeszcze przyjemniejsze.