Dzień dobry wam wszystkim!

Z niepokojem/niecierpliwością przygotowuję się do 21-dniowego wyzwania żywieniowego (którym podzielę się jeszcze w tym tygodniu), więc gotuję kurczaka mielonego indyka przy funcie z wyprzedzeniem i pakuję dziś 90 floretów brokułów do pojedynczych pojemników.

Jestem naprawdę podekscytowana. Obiecuję.

Rozmawialiśmy o tym, aby pozostać elastycznym z twoim planem w domu, i to właśnie robimy tutaj. Zrobiliśmy wszystkie duże projekty (podłoga, łóżko zbudowane, schowek na miejscu, itp.), a teraz przychodzi zabawna część dekoracji. Naprawdę, naprawdę chcę zrobić większość z nich w tym tygodniu przed wyjazdem na Rynek w Atlancie, i w ten sposób mogę pracować nad sesją zdjęciową, kiedy wrócę do domu w ten weekend. Zabawne rzeczy!

W międzyczasie, chciałam podzielić się z tobą moim planem projektu. Jest jeszcze trochę marynistyczny i trochę obozowy, ale żaden z nich nie jest na górze i na twojej twarzy.

Moim celem przyświecającym temu planowi było stworzenie stylowego pokoju, który wypełniłby wiele osobowości małym bałaganem, świętował otwartą podłogę na wiele zabaw, a mimo to zapakowałby tyle miejsca, ile się dało.

Ponieważ nasz główny budżet został pochłonięty przez ułożenie nowej podłogi, trzymaliśmy się prostych transformacji wszędzie indziej. Nawet nie przemalowaliśmy, choć chciałbym to zrobić wkrótce.

Zgodnie z planem...

Widzisz? Camp-ish, still a little nautical....but really, we're just going for classic boy all the way. W pokoju będzie biała farba, żaglówka, tapeta i farba marynarska na razie pod szyną krzesła... Z chęcią bym to zszedł na deskę, ale oszczędzamy moolah na ten mały wysiłek.

1. Łóżko. Zbudowaliśmy mu "łóżko w forcie", aby stworzyć więcej miejsca na podłodze i wykorzystać pionową przestrzeń w pokoju... plus, to jest dom i tyle zabawy! Zawsze chcieliśmy go zbudować i odkładaliśmy na później z różnych powodów, ale w tym roku wyrósł jak mamut, więc postanowiliśmy, że nasza linia czasu będzie lepsza, aby mógł się nim cieszyć przez kilka lat. Budowa kosztowała nas około 250 dolarów, więc to nie jest ta ogromna inwestycja, z którą nie możemy się rozstać, kiedy on wyrośnie w ciągu kilku lat.

2. Uwielbiam, gdy sztuka ścienna w przestrzeni dziecięcej (i każdej innej przestrzeni dla tej materii) jest osobista i inspiruje do myślenia. Zrobiliśmy dla niego trochę dekoracji ściennych z drewna, które zostają, a dla ciekawości podniesiemy wiosło lub dwa. Nie jestem też osobą, która mogłaby dokładnie skopiować czasopismo lub obraz, ale uwielbiałam poroże przedstawione na łóżku Pottery Barn... więc spytałam mojego kochającego się w polowaniu brata, czy ma jakiś, i na pewno ma 8-punktowy stojak, który nam pożycza. Stworzymy jakiś sposób, żeby go powiesić, albo tablicę, albo hak, albo coś...

3. Kilka lat temu kupiliśmy magazyn Besta od Ikea na pokój, i to było świetne. Jest naprawdę duży, ale jest też poręczny do przechowywania wszystkich zabawek, a teraz książek w jednym miejscu. Dodatkowo, umieścimy go naprzeciwko dużego łóżka, a wizualnie będzie się dobrze balansował. Właśnie kupiliśmy do niego również te panelowe drzwi, więc magazyn jest teraz zamknięty i naprawdę ubiera się w prostą ramę.

4, 12, & 15. Mam obsesję na punkcie tej farby kredowej w kolorze niebieskim od Restoration Hardware. Jest to idealny odcień szaro-niebieskiego i uwielbiam pomysł, aby dać mu szybkie miejsce do notowania notatek, pomysłów i sztuki. Zastanawiam się również nad dodaniem "kreatywnego zakątka" w jego szafie, ponieważ jestem pochylony nad utrzymaniem podłogi szafy wolnej od śmieci... więc moglibyśmy dodać tam szybką deskę kredową, haczyki ścienne i deskę korkową na ścianie.

5 & 6. Dywan był obrzydliwy i musiał być wymieniony. Plus, ma straszne alergie, więc to było naprawdę przeszłość z powodu zerwania dywanu. Poszliśmy z bambusowym twardym drewnem od Likwidatorów Drewna, zwanym Srebrne Nici. To ten piękny, chłodny brąz z białymi skrawkami dłoni. Który jest idealny na milion razy, jestem pewien, że będzie skrobany w najbliższych latach.

Tak bardzo, jak bardzo chciałbym pokryć całą podłogę dywanem, byłoby to drogie i nie do końca praktyczne w kwestii alergii. Poszliśmy z 6×9 naturalną jutą z Ikea. To zakotwiczy przestrzeń do zabawy i doda trochę tekstury, też. Ponadto, utrzymanie neutralności wszystkich głównych graczy w pomieszczeniu zapewnia, że możemy łatwo przekształcić przestrzeń w ciągu kilku lat, jeśli chce mieć więcej wkładu.

7. Aby dać mu miejsce do siedzenia, gdy jest "na dole", poszliśmy z małym tapicerowanym krzesłem z naszego sklepu. Był to dziwny rozmiar, mieliśmy go już od dłuższego czasu i nadal siedzi, więc pomyśleliśmy, że równie dobrze możemy go zabrać ze sobą do domu, odkąd jesteśmy na rynku takiego krzesła. Uwielbiam je w przestrzeni... to odpowiedni rozmiar i zakotwiczenie na całej, pustej już podłodze.

8 & 10. Chcę mieć dużo miejsca w jego pokoju. Kluczem do schludnego pokoju dziecięcego jest posiadanie odpowiednich rozwiązań... bez nich, jestem beznadziejna. Dodamy kilka ułożonych na stosie walizek do przechowywania i trochę vintage flair, ponadwymiarowy druciany kosz z naszego sklepu, i skrzynię Byholma (której obiecuję moją oficjalną wierność, ponieważ mam teraz 4 w naszym domu).

9, 11, & 14. Tkaniny są dość proste. W nocy robi się gorąco tak łatwo, więc idziemy z prostym Dash & Albert Denim Stripe Throw (który idealnie pasuje do łóżka w rozmiarze królowej) i plus: to bawełna, więc łatwo wrzucić do prania. Idziemy z kilkoma nowymi prześcieradłami w kratę i mogę wrzucić je do poduszki lub na kolor.

13. Na koniec, szukamy kinkietów takich jak te z Pottery Barn Kids, aby dodać do przestrzeni... potrzebuje tam w nocy dużego światła, a te zainspirowane morzem kinkiety zrobiłyby ten trik.

Tu masz... tam jest plan. Mam nadzieję, że wkrótce to wszystko skończy się i po drodze podzielę się z wami wszystkim! Nie krępujcie się zadawać pytań na temat planu projektu w komentarzach poniżej, a ja na pewno odpowiem.

Miłego dnia, przyjaciele!