Niektóre przebudowy wnętrz są jak sprinty, inne bardziej jak maratony... Minęło 2,5 roku odkąd kupiliśmy Little Pax Ranch, więc myślę, że ta deskowa przebudowa sypialni należy do kategorii maratonów.

To była wspaniała kombinacja niezdecydowania, zwlekania, rozpraszania uwagi, opóźnionych wysyłek i wielu innych... ale jestem naprawdę wdzięczny za te wszystkie opóźnienia. Gdybym się spieszył z robieniem nad tą przestrzenią, kiedy po raz pierwszy odnowiliśmy resztę rancza, nie sądzę, żeby tak to się skończyło.

Czasami potrzeba czasu, aby osiedlić się we właściwym kierunku. Lekcja życia tutaj, przyjaciele

PODWÓJNA SYPIALNIA GOŚCIA / DZIEWCZYNY

W każdym razie, wystarczy filozofowania... na temat ujawnienia! Ale zanim to zrobimy, tylko szybki strzał, który pomoże ci docenić, jak daleko zaszła ta mała, podwójna sypialnia. Tak to wyglądało, gdy kupiliśmy to ranczo.

Wydaje mi się, że pierwotnie była to raczej jama lub drugi salon, ale ponieważ ma szafę (i mamy dużo dzieci - ha!), używamy jej jako sypialni.

Kiedy robiliśmy główny remont rancza, mieliśmy zainstalowane te inżynierskie podłogi z białego dębu i oświetlenie wnękowe, a także ten wentylator sufitowy.

Kiedy zostajemy na ranczu, to tam śpią moje dwie małe dziewczynki. Ale kiedy zatrzymują się tam przyjaciele lub rodzina, często korzystają z niego dorośli... więc bardzo chciałam spróbować uczynić z niego wygodny pokój gościnny z dwoma łóżkami dla każdego z tych potencjalnych lokatorów.

To był podstępny projekt pokoju, żeby mnie owinąć wokół głowy. Chciałam, żeby był wyjątkowy dla moich córek, ale nie zbyt dziewczęcy czy dziecinny.

PRZERÓBKA FARBY W SYPIALNI

Jak widać, wszystko zaczęło się od mojego ulubionego projektu diy: farby (wszystkie najlepsze makijaże). Zaczęliśmy od malowania ścian diy na deskach drewnianych. Pomalowaliśmy również metalowe drzwi i niektóre drewniane elementy wykończeniowe. Wcześniej, pomarańczowe ściany były przygnębiające, ale teraz uwielbiam deski i wspaniałą fakturę, którą zapewniają.

Nie przegapcie pełnych samouczków, jak malować boazerie i jak malować drewniane elementy wykończeniowe, jeśli macie coś do pomalowania.

Właściwie wciąż nie jestem zdecydowana co do drewnianych drzwi po tej stronie pokoju (jak również małego białego zakątka z drewnianymi półkami)... Daję więc sobie więcej czasu na decyzję, ponieważ ten plan wydaje się jak dotąd dobrze funkcjonować.

Drzwi to Tricorn Black autorstwa Sherwina Williamsa (jeden z moich ulubionych kolorów farb - całkiem prawdziwy jet black). A ja uwielbiam to, jak jasne i czyste są ściany, które sprawiają, że pokój się czuje!

ANTYCZNE I ZABYTKOWE MEBLE DO SYPIALNI

Żaden z mebli w tym pokoju nie został zakupiony, z wyjątkiem małego stołka z IKEA (który moje córki faktycznie ukradły z boku pazurka w wannie na ranczu).

Starożytna maszyna do szycia, która należała do dziadków mojego męża, jest idealnym rozmiarem na małe biurko/wizytówkę dla dziewczynek.

Łóżka są antykami i należały do moich pradziadków mamy. Kolor mahoniowy nie jest moim ulubionym, ale jest w świetnej formie i podoba mi się kontrast, jaki zapewnia wszystkim białym.

Stary surowy sosnowy kominiarka jest również antykiem i był jednym ze znalezisk starej stodoły mojej babci (uwielbiała rustykalne, prymitywne antyki). Uwielbiam widzieć łóżka obok komody, jako mieszankę stylów różnych gałęzi naszego drzewa genealogicznego.

Mówiąc o mieszaniu stylów, moja druga babcia naprawdę kochała formalne, eleganckie francuskie i włoskie meble. A ja właśnie odziedziczyłam ten mały brzoskwiniowy fotel, kiedy odeszła tej wiosny. Moje dziewczynki uwielbiają go za to, jak bardzo jest fantazyjny, a w rzeczywistości jest niezwykle wygodny.

Uwielbiam równowagę, jaką zapewnia ten fotel, akcenty czerni i bieli w pokoju i inne nowoczesne akcenty.

MIESZAJŠC ZABYTKOWE I NOWOCZESNE AKCENTY

Mówiąc o nowoczesnych akcentach, każda osoba, która weszła do tego pokoju, zapytała mnie, skąd mam te lampy. Czyż nie są niesamowite? Uwielbiam, jak nowoczesne linie lamp dopełniają super rustykalną komodę i bardziej formalne ramy podwójnego łóżka.

A moje piękne, niestandardowe rzymskie klosze były wielkim hitem, kiedy podzieliłam się nimi na Instagram. Select Blinds dał mi zniżkę na te klosze, a ja je uwielbiam. Wybrałam Classic Roman Shade in White Linen z zaciemniającą wyściółką i jest to doskonały, nowoczesny, czysty wygląd z odpowiednią strukturą.

Zrównoważyłam antyczną maszynę do szycia nowoczesnym mosiężnym lustrem.

I wszystkie krzywe zabytkowe meble z bardziej prostymi, prostymi, nowoczesnymi ramami dla sztuki.

Mieszanie stylu nowoczesnego, vintage i tradycyjnego jest moim ulubionym!

WYBIERAJŠC KOLORYSTYKĘ: MARYNARKA WOJENNA I MIEDŹ

Mimo że jestem neutralną dziewczyną w sercu, zainspirował mnie piec na brzuchu garnka, aby wprowadzić nieco więcej koloru do tej przestrzeni. Znalazłam ten doskonały dywan online i pokochałam to, jak połączył w sobie czerń drzwi i rury pieca, bogatą marynarkę samego pieca oraz miedziane i zardzewiałe odcienie cegły.

Następnie wyciągnąłem niektóre z tych ciemniejszych, rdzawych kolorów na łóżka z poduszkami z zabytkowych dywanów, które znalazłem w tym sklepie na Etsy.

To brzmi szalenie i intensywnie, ale myślę, że deskowe białe ściany sprawiają, że czarno-biały pokój z granatowymi, miedzianymi i rdzawymi akcentami jest naprawdę bardzo kojący.

ZABYTKOWA SZTUKA ŚCIENNA

Moim ostatnim dodatkiem do tej przestrzeni były wydruki sztuki vintage, które znalazłem w Internecie. Pozwoliłem mojej starszej córce pomóc mi wybrać, a ona wybrała wydruki, które pociągnęły za sobą wyblakłe, ale nastrojowe kolory, które już zebrałem i pięknie uzupełniły resztę pokoju.

Wydrukowaliśmy je w naszej lokalnej drukarni i oprawiłyśmy w ramki z mojej (raczej dużej) składziku starych ramek w moim garażu, dzięki czemu stały się super przystępną cenowo sztuką ścienną!

Uważam, że projektowanie pokoi dziecięcych może być tak zabawne, ale projekty sypialni, które działają również dla gości, są trudne! Jak wspomniałem, jestem bardzo zadowolony, że poświęciliśmy temu miejscu swój czas. Myślę, że zabrało nas to w inne miejsce, niż od razu byśmy to zrobili... ale podoba mi się efekt końcowy.

Znalazłeś kiedyś lepszy sposób, by zabrać swój czas z tą przestrzenią? Chętnie bym wiedział, jak to się stało!