Cóż, zajęło mi to wystarczająco długo.

Zaczęłam dekorować na Boże Narodzenie dzień po tym, jak zgłosiłam się do książki, może nawet wcześniej. Ale w końcu zebrałam się do kupy i zaczęłam pstrykać zdjęcia naszych dekoracji.

Moja nowo odkryta (od kilku lat) filozofia dekoracji świątecznych jest przede wszystkim prosta (i magiczna).

Choć może kocham moją choinkę w kolorze, nadal chcę, aby nasze dzieci miały miejsce na swoje dekoracje i magię... i chcę, aby pokochały dekoracje, które wystawiamy w głównych salonach (dlatego co roku robię dwa kominki... pierwszy dla siebie i dla mojego bloga, a drugi wyłącznie dla nich z naszymi jasnoczerwonymi pończochami i pończochami pokrytymi cukierkami. Uwielbiamy to.)

W tym roku chciałam trzymać się moich zszywek...naturalnych faktur i zieleni z bielą, metalikami i odrobiną błękitu i zieleni w mieszance. Uwielbiam nasze czerwone dekoracje do naszego dużego drzewa, ale w tym roku pomyślałam, że pójdę z kilkoma dekoracjami, które od razu pasują do naszej aktualnej kolorystyki... z dawkami czerwieni też!

Oh, te łyżwy. Sprawiają, że jestem bardzo szczęśliwy. Kiedy przyszły do sklepu, naprawdę myślałam o tym, żeby ich nie przynosić do domu.

Naprawdę.

Zmieszałam w sklepie dolarowym metalowe ozdoby z kulkami śnieżnymi i sztucznym śniegiem.

Te błyszczące drzewa zainspirowały mnie do całego wyglądu stołu. Jest coś o brokatach i Bożym Narodzeniu... zupełnie odpowiedniego i wcale nie chwalebnego. Sprzedajemy te piękności w naszym sklepie, a są wspaniałe i kapryśne i idealne dla mamy i dzieciaków.

Mówiąc o magii i Bożym Narodzeniu, nie ma prawie nic piękniejszego niż okrągła, senna bokeh na zdjęciu.

Zaczęłam używać świeżej zieleni kilka lat temu i to ona wywiera największy wpływ na małe ciasto. Po każdym Święcie Dziękczynienia zwykle chwytamy wianki i wiązki cedru i jodły z Home Depot. Więcej pokażemy ci w domu w przyszłym tygodniu.

I mimo całego mojego oporu, w końcu zaczęłam używać kilku poroży w naszym wystroju tu i tam.

To nasz prosty, świąteczny wpis, krótka i słodka wycieczka w przyszłym tygodniu!