Ceramiczne płytki Aparici to tak naprawdę czołówka wśród producentów hiszpańskich płytek. Każdego roku hiszpańska fabryka wprowadza coraz to nowsze wzory oraz także niespotykane formy ceramicznych płytek. Można śmiało powiedzieć, że ceramika Aparici jest wzorem do naśladowania dla innych fabryk jeśli chodzi o dziedzinę jakości oraz designu.

Płytki Aparici: kolorowe wzory dla odważnych

Firma została założona w roku 1961 w miejscu, w którym tradycja wyrobu ceramiki jest bardzo głęboko zakorzeniona w kulturze. Fabryka została założona przez osiem osób, które zaczęły produkować w tradycyjnych ceramicznych piecach. W roku 1966 w całej prowincji pojawiać się zaczęło coraz to więcej fabryk, a samo zainteresowanie ceramicznymi wyrobami gwałtownie wzrosło. Produkcja bardzo szybko wzrosła do 10 000 metrów kwadratowych. Załoga liczyła pięćdziesięciu pracowników. Płytki Aparici była tak naprawdę jedną  z firm, która jako pierwsze zajęła się produkcją płytek podłogowych. Dokładnie pod koniec lat siedemdziesiątych liczebność załogi wzrosła do stu pięćdziesięciu osób, a wydajność dzienna jeśli chodzi o produkcję kształtowała się na poziomie 6000 metrów kwadratowych. Obecnie płytki Aparici są produkowane rocznie w liczbie 14 500 000 metrów kwadratowych.

Obecnie prawdziwe oblężenie przeżywają płytki Aparici o bardzo odważnych kolorach. Jeszcze nie tak dawno królowały płytki Aparici w szarościach, bieli, czerni czy też brązach oraz beżach. Obecnie wygląda to całkiem inaczej. Bowiem nie boimy się kolorów odważnych. Chcemy stworzyć pomieszczenia niebanalne oraz takie, które są niepowtarzalne. Dzięki temu rzeczywiście nasze mieszkanie jest designerskie i wygląda niczym zostało stworzone przez doświadczonego architekta.

Poza tym, że prym teraz wiodą płytki wielkopowierzchniowe, to także łączymy kolory na bazie kontrastu. W dalszym ciągu kupujemy chętnie płytki Aparici w kolorze białym, ale zestawiamy je z mocną czerwienią, pomarańczem czy też jaskrawą żółcią. Podobają nam się takowe kompozycje, ponieważ rzeczywiście wtedy dużo w naszych wnętrzach się dzieje.

Aranżacja wnętrz bardzo podobnie jak moda powinna nam sprawiać przyjemność. Powinniśmy się nią bawić i nie obawiać się ryzyka.

płytki ceramiczne

Płytki marki Aparici: hiszpańska jakość i klimat

Tak naprawdę od wielu, wielu lat płytki Aparici cieszą się niezmiernie dużą popularnością. Śmiało możemy powiedzieć, że kolekcją najbardziej rozpoznawalną jest kolekcja Carpet. Cieszy się ona popularnością niesłabnącą. Kolekcja cały czas jest aktualizowana o całkiem nowe kolory oraz także modele. Przykładem może także być model Bohemian.

Zauważyliśmy już w ofercie, że Aparici stawia również mocno na niezmiernie wyraziste wzornictwo, które zaobserwować można w kolekcjach płytek. Tutaj można wymienić: Altea, Bondi, Sao Luis czy też Tango. Jeśli chcielibyśmy w swoim pomieszczeniu widzieć ciekawe heksagony z jednoczesnym efektem lastryko kolorowego koniecznie zerknijmy sobie do oferty kolekcji Stracciatella. Ostatnimi czasy widzimy coraz większy wzrost popularności płytek metalicznych z bardzo delikatnym połyskiem. Warto zwrócić uwagę na płytki Grunge czy też Metallic. Oczywiście wszelkie mniejsze formaty płytek tego producenta również są bardzo, ale to bardzo ciekawe. Przywodzą one na myśl stare robione jeszcze ręcznie kafelki. Najlepszym przykładem na to jest cała kolekcja Gatsby.

Oczywiście w sklepie znajdziemy szeroki wybór płytek Aparici. Klienci nie obawiają się ich zakupów, ponieważ wiedzą, że mają do czynienia z hiszpańską jakością. W przypadku płytek jakość jest dla nas najważniejsza. Nikt nie chce zmieniać płytek co kilka lat. Raczej jest to zakup na pół życia. Jest to dla nas oczywiste. Decydując się na płytki Aparici nie musimy się obawiać, że którąś z nich pęknie podczas montażu czy też podczas użytkowania. Nie ma po prostu takiej możliwości. Hiszpańska jakość wprowadzona w tym przypadku gwarantuje nam niezmierną trwałość.

Drugą sprawą poza jakością, dzięki której cenimy sobie te płytki jest ich niepowtarzalny klimat. W zasadzie takie wzory i kolory, które spotkamy w kolekcjach płytek Aparici są wzorami i kolorami niespotykanymi w żadnych innych kolekcjach, od innych producentów.

Nie ma co się dłużej zastanawiać. Płytki Aparici cieszą się sporą popularnością i na pewno kupując je oraz montując będziemy zadowoleni. Nie będziemy już chcieli słyszeć o żadnych innych producentach. Przekonamy się na własnym przykładzie o ich trwałości oraz niezmiernie wysokiej jakości. Sprawdź ofertę płytek marki Aparici i nie tylko na modnalazienka.pl.