Jasność

Kiedy myślimy o lecie, wyobrażamy sobie jasność. Jasność nie musi jednak pochodzić tylko ze słońca. Możemy sprawić, że nasze domy też będą jasne. Jednym ze sposobów na rozjaśnienie pokoju jest ustawienie lustra w pobliżu okna lub lamp. Lustro Malty lub Anny będzie idealnym dodatkiem do każdego pokoju w Twoim domu. Lustra te nie są typowymi lustrami dla Ciebie, ponieważ oba mają również możliwość umieszczenia na półce.

Kolor

Tego lata zalecamy stosowanie stonowanych kolorów, takich jak czarny, brązowy i szary. Oprócz różnorodnych kolorów, skupiamy się również na komforcie. Nie tylko otrzymasz kolor, który rozjaśni Twój pokój, ale również nasze meble zapewnią Ci komfort, którego pragniesz tego lata. Sofa będzie idealna na lato tego roku dzięki kremowemu lub szaremu kolorowi z regulowanym oparciem. Jeśli chodzi o krzesła, mamy do wyboru różne okrągłe krzesła w jasnych kolorach: białym, szarym i jasnoniebieskim. Pasowałyby one do jednej z naszych propozycji stołów.

Przejrzystość

Innym sposobem na rozjaśnienie domu jest dodanie przezroczystych mebli. Szklany stół do doskonałym sposobem na zmianę Twojej kuchni na bardziej letnią atmosferę. Do wyboru są różne rozmiary i kolory bazowe. W zależności od wielkości i preferencji co do koloru bazowego, możesz znaleźć odpowiedni dla siebie.

Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić co do tego, że tego lata spędziliśmy dużo więcej czasu w naszym domu. Możesz zwiększyć jasność swojego domu, aby uzyskać większą jasność tego lata, używając jednego z luster.

Lustro Anna

Lustro z naszej kolekcji Annie ma drewnianą obwódkę, która nadaje mu wyrafinowany wygląd i może z łatwością dopasować się do motywu Twojego pokoju. Możesz wybrać jeden z dwóch kolorów obramowania - dębowe wenge i orzechowe wykończenie. Lustro to ma nowoczesny design z półką, co czyni je dobrym lustrem do umieszczenia w Twojej sypialni. Umieść je przy drzwiach wejściowych, aby uzyskać jeszcze większą jasność w Twoim domu.

Lustro Malty

Lustro z naszej kolekcji Malta jest dostępne w trzech różnych rozmiarach. Posiada szeroką ramę z dwoma kolorami do wyboru - dębem wenge i wykończeniem orzechowym. Dzięki różnym rozmiarom i kolorom ramy do wyboru, znajdziesz idealną, pasującą do tematu i koncepcji Twojej sypialni. zalecamy powieszenie tego lustra na ścianie w sypialni, biorąc pod uwagę jego prostokątny kształt. Twój pokój będzie jeszcze jaśniejszy, gdy się obudzisz, upewniając się, że dostaniesz całą tę letnią energię!

Lustro z półką

Lustro z naszej kolekcji Malta posiada również półkę, na której można umieścić telefon lub inne drobne przedmioty. Jego ramka z wykończeniem w kolorze orzecha włoskiego nadaje mu wyrafinowany wygląd i pasuje do wielu motywów. Dostępna jest również w trzech różnych rozmiarach, co daje możliwość wyboru, który z nich bardziej pasuje do motywu Twojego pokoju. Polecamy umieszczenie tego lustra w jadalni w pobliżu okna. Dzięki temu podczas jedzenia obiadu Twój dom będzie jeszcze jaśniejszy, a Twój pokój będzie wyglądał nowocześnie i wyrafinowanie.